0 Kč

VAROVÁNÍ! Stránka obsahuje explicitní popis sexuálního aktu. Svým setrváním na stránce potvrzujete, že jste starší 18 let.

 

Šikovnej klučík

Nadrženě mu ho láduju natvrdo do chřtánu. Nemá mě provokovat! Držím ho oběma rukama ve svým rozkroku a nedovoluju kouření, o který se pokouší. Chci mu tu hubu prostě vymrdat. Vypadá trochu zmateně, asi to nečekal. Ale drží. Z koutků mu teče trochu slin, parádně v něm kloužu. Přirážím, občas ho nechám nadechnout. V krku je bohovsky dobře. Chci mu ho celej vystříkat, každý zasunutí mě na trati rozkoše přibližuje k excelentnímu udělání. Pulsuje mi v něm, tělem se šířej slastný vlny a hlava odevzdává kontrolu nade mnou někam mezi moje nohy. Ralf poslušně drží a snaží se neudusit. Jsem tak vydrážděnej, že se to nedá vydržet.

Vydrž, už budu, pojišťuju si, aby mi v nejlepším neodpadnul.

V očích se leskne lehkej odpor. Asi nerad polyká. Ale na to už seru. Pevně k sobě tisknu jeho hlavu, prohybám se a pumpuju to do něj. Je to vevnitř naprosto fantastický, orgasmus mě vystřeluje někam do chlapskýho ráje. Stříkání nebere konce, cukám s sebou, hekám a chci si to užít do posledního ukápnutí. Mladej se trochu kření, něco málo mu vytejká ven, ale většinu toho polyká. Konečně ho vytahuju ven a uznale ho popleskávám po tváři. Na to, jak je upjatej, byl dobrej.

Šikovnej klučík, padá ze mě trochu úchylně, až se sám divím, co to říkám.

Pak se mi dělá lehce blbě. Na čele se objevuje studenej pot a hlavou běží jedna, jediná myšlenka. Co kdyby byl na jeho místě Matti? Co kdyby můj syn takhle musel podržet nějakýmu starýmu chlapovi? A nechal si vycákat mandle? Je mi ze sebe na blití. Takhle to přece nemůžu dělat. Zvedám hlavu od svýho poklopce, kam právě mizí pan Vycákanej. Stojí za Ralfem ta jeho máma s výrazem zčernalýho květáku. Já na ni úplně zapomněl! 

 

Ralf mi konečně podává tužku, kterou nějakou chvíli hledal pod stolem. A já ho mám tvrdýho. Z představy, kterou jsem sice připravenej morálně odsoudit, ale ten dole si o tom myslí svoje. Ještě minutku na mladýho zírám a živě vidím tu jeho otevřenou hubu plnou mýho nažhavenýho kovboje, ale konec fantazírování, jde se podepisovat rezervačka.

Cokoliv, a v tom slově zní zvláštní důraz, budete potřebovat, jsem k dispozici.

Z chodby se vrací Erna Baumová. Švitoří fráze o tom, jak se mi v bytě bude líbit, předává kontakt na sdružení vlastníků a ostražitě si přeměřuje synátora, kterej na mě čumí tak nadrženě, až to chápe i ona. Nervózně ho posílá pryč, jak kdyby se potřebovala zbavit konkurence.

Ralf se loučí a v jeho podání ruky se mísí upjatá nadrženost s lehce arogantní vyzývavostí. Má tu mrdavost v sobě, jen se bojí si jí přiznat. Otevřít se a nechat spoutanýho démona vylízt ven. Kdo ví, jestli si už vůbec kdy pořádně zašukal. Úplně ho vidím, jak před tím tráví dvě hodiny v koupelně. Aby mu všechny díry voněly, aby se péro vzorově lesklo, aby nikde nebyl ani chloupek navíc. Žádnej pot, všechno sterilní, vymydlený, přebitý parfémem. Pak konečně leze ven z bezpečí hygienický čistoty, schovanej pod ručníkem a opatrně zalejzá do vyavivážovaný postele. Zhasíná a modlí se, aby mu vyleštěná a navoněná díra vydržela až do konce, co jí protáhne nějakej vzorově zakondomovanej ocas. Pak spořádaně a potichu zavzdychá, zatímco z něho disciplinovaně vyteče nějaký to semeno, nejlíp rovnou do kapesníku. Ať se nezasviní povlečení, břicho nebo nedejbože stěna za postelí. A tomu řiká sex.

Přitom by si to dal. Ralf. Divoký, živočišný mrdání. Zpocený, tvrdý. Roztáhnout se, zařvat si, vystříkat se. Srát na všechno a na všechny a jít si jenom po tom svým pořádným vycákání. Joo, Ralf.