0 Kč

VAROVÁNÍ! Stránka obsahuje explicitní popis sexuálního aktu. Svým setrváním na stránce potvrzujete, že jste starší 18 let.

 

Svézt se na vlně

Co ty dva předváděj, je prostě koncert. Chodím kolem nich jak rozhodčí v aréně a vybírám si ten nejlepší pohled. Jsem totálka tvrdej a každý další přejetí nedočkavou rukou hrozí explozí. Ale ještě se nechci udělat. Chci si užívat tohle parádní představení, který mi nachystali Hans a Kire. Nikdy v životě jsem nic podobnýho nezažil. Abych se mohl zblízka dívat, jak si to dva užívaj. Dotýkat se jejich vzrušení a slasti. Nechat se vtahovat do těch nejdráždivějších detailů. Do bubliny nadrženosti. A radosti ze šukání.

Je to tak čistý potěšení, který z nich září, až jsem z toho sám překvapenej. Oba si to užívaj bez předsudků a bez snahy získat nad druhým výhodu. Navzájem se na střídačku píchaj. Teď zrovna Kire Hanse. Pěkný tvrdý přírazy třesou pelestí, jsou už oba zpocený. Hans se mezi honěním snaží Kireho dotýkat na místě vstupu.

„Jo, tohle je hodně dobrý,“ heká Hans, „nepřestávej!“

Kire se usmívá, je v něm spokojenej. Každý zasunutí mu na tváři vykouzlí usměvavou slast.

Mohl bych ho teď krásně strčit Hansovi do pusy a nechat se vykouřit do konce, ale ztratil bych to privilegium „jen se dívat“. Je to unikátní zážitek a chci kluky nechat, ať si i oni užijou svýho diváka.

Už se udělám, řiká Hans. Kire reaguje tvrdým, rychlým finišem. Jsem z toho celej hotovej. Hans cáká, lítá to z něho všema směrama. Jeho řev se rychle mísí s tím Kireho, kterej už to taky neustál a pěkně mu to láduje dovnitř. Je to přesně ten moment, kdy se musím přidat. Svézt se na vlně. Sdílet vyvrcholení. Díky tomuhle úžasnýmu zážitku to jde prakticky samo, stříkám Hansovi na ksicht, čímž asi trochu porušuju pravidlo nevstupování do děje, ale on si o to vyloženě říkal.